طراحی سایت پزشکی در چند دقیقه

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در ایران، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته اند. شما پزشکان عزیز نیز می توانید برای خود، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایت راه اندازی نمایید. از این طریق شما نیز می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهید. این کار علاوه بر تبلیغات و مشتری مداری، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

طراحی سایت پزشکی در اینتر با نیاز سنجی از پزشکان و مشتریانشان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت جهان صورت می گیرد. طراحی قالب های واکنش گرا و سازگار با سئو تنها بخشی از ویژگی های سایت ساز اینتر است

آموزش ویدیویی قابلیتهای سایت پزشکی 

مزایای طراحی سایت پزشکی

برخی از مزایای طراحی سایت برای پزشکان

 تعیین وقت ملاقات به صورت آنلاین

از طریق فرم ساز اینتر می توانید به صورت آنلاین، زمان ملاقات بیمار با پزشک را تعیین نمایید.

 ایجاد گالری تصاویر و فیلم

با ایجاد گالری عکس یا فیلم از کلینیک، مشتریانتان را با خدمات و امکانات تخصصی خود آشنا کنید.

 معرفی خدمات تخصصی پزشکی

با ایجاد چند صفحه می توانید خدمات تخصصی قابل ارائه در کلینیک خود را معرفی نمایید.

 معرفی پزشک یا پزشکان

با معرفی سوابق تحصیلی و شغلی پزشکان، کاربران را نسبت به تخصصی بودن کلینیک خود مطمئن کنید.

 اخبار و مقالات پزشکی

می توانید جدیدترین اخبار پزشکی جهان و ایران را با کاربران به اشتراک بگذارید.

 ایجاد صفحه پرسش و پاسخ

می توانید در این صفحه به سوالات متداول کاربران در خصوص خدمات، بیمه های طرف قرار داد و ... پاسخ دهید.


 

 
امکانات سایت ساز اینتر برای پزشکان

برخی از امکانات سایت ساز اینتر برای پزشکان، کلینیک ها و بیمارستان ها

اتصال به درگاه های بانکی

اتصال فرم تعیین وقت ملاقات با پزشک به تمامی درگاه های بانکی

ایجاد وبلاگ پزشکی

انتشار جدیدترین اخبار و مقالات پزشکی با راه اندازی وبلاگ پزشکی

امکان ارائه دسترسی های مختلف

امکان تعریف چندین مدیر برای سایت پزشکی و ارائه دسترسی های مختلف به هر کدام

فرم ساز پیشرفته

امکان ایجاد هر نوع فرم پزشکی با استفاده از فرم ساز پیشرفتهای اینتر

آمارگیر پیشرفته

قابلیت دریافت آمار دقیق از فرم های ثبت نام و تمامی صفحات سایت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امکان اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی


 

یک وب سایت پزشکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اولین و مهم ترین ویژگی که در طراحی سایت برای پزشکان باید وجود داشته باشد، نمایش کامل خدمات و تخصص های پزشکی/درمانی قابل ارائه است. کاربران باید بدانند که شما چه نوع خدمات درمانی ارائه می کنید. همچنین، پیشنهاد می کنیم که رزومۀ کاملی از پزشکان به همراه سوابق و دستاوردهای ایشان در سایت پزشکی خود قرار دهید. این کار اعتماد مشتریان را جذب می کند.

حال، مشتریان شما می خواهند از اطلاعات تماس و امکانات مطب یا کلینیک پزشکی شما مطلع شوند. این کار را می توانید به راحتی با ایجاد صفحه تماس با ما و یک گالری تصاویر انجام دهید. آدرس و شماره تماس خود را در صفحه تماس با ما سایت خود قرار دهید. همچنین، با قرار دادن تصاویری از کلینیک خود می توانید مشتریان را با فضای کلینیک و تجهیزات پزشکی خود آشنا کنید.

یکی از مواردی که در طراحی سایت پزشکی به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم، ایجاد صفحه ای برای بیمه های طرف قرارداد می باشد. بسیاری از مشتریان می خواهند بدانند شما با چه بیمه هایی قرار دارید تا در صورت امکان برای رزرو وقت ملاقات اقدام کنند. هرچند ایجاد چنین صفحه ای الزامی نیست، اما می تواند تاثیر خوبی بر تجربه کاربری وب سایت شما داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی سایت پزشکی، امکان رزرواسیون آنلاین می باشد. با استفاده از فرم ساز پیشرفته اینتر می توانید فرم دلخواه و تخصصی خود را ایجاد کنید تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین از پزشک مورد نظر خود وقت ملاقات دریافت کنند. همچنین می توانید فرم های ایجاد شده را به درگاه های بانکی متصل کنید تا فرآیند ثبت نام به طور کامل صورت گیرد.

امروزه، اهمیت وجود وبلاگ در سایت ها دو چندان شده است. شما نیز می توانید در سایت پزشکی خود با ایجاد یک وبلاگ، آخرین اخبار و مقالات پزشکی جهان را منتشر کنید. همچنین، می توانید از وبلاگ برای انتشار اطلاعیه های مربوط به کلینیک خود نیز استفاده نمایید.

در کنار تمامی این امکاناتی که باید در طراحی سایت پزشکی مد نظر قرار داد، اصول سئو و بهینه سازی وب سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه تمامی قالب های طراحی شده در سایت ساز اینتر طبق آخرین استانداردهای سئو طراحی شده اند. به این ترتیب وب سایت شما می تواند به خوبی در نتایج موتورهای جستجوگری نظیر گوگل به نمایش در بیاید. آمارها نشان می دهد که نزدیک به 80% کاربران اینترنت، از طریق موتورهای جستجوگر وب سایت های مورد نیاز خود را پیدا می کنند.

به علاوه، ویژگی واکنشگرا بودن طراحی سایت اینتر سبب می شود که وب سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر، اعم از مانیتور، لپتاپ، تبلت و تلفن همراه به خوبی نمایش داده شود